dictionar englez roman

send for


PronuntieExplicatiito send forExplicatiia chemaconjugări
PronuntieExplicatiito send fora trimite dupăconjugări
PronuntieExplicatiito send for a doctora chema doctorulconjugări
PronuntieExplicatiito send for a doctora trimite după doctorconjugări
PronuntieSend for Gulliver !E o prostie!
PronuntieSend for Gulliver !Las-o baltă!
PronuntieSend for Gulliver!Nu merită discuția!
PronuntieExplicatiito send forth leavesa îi da frunzadespre o plantăconjugări
PronuntieExplicatiito send forth leavesa îi încolțidespre o plantăconjugări

Termeni asemănători cu "send for": sandpaper, sandpiper, sent over, smooth bore, to send over.

Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro