dictionar englez roman

pass somebody off as


PronuntieExplicatiito pass somebody off asa da cuiva o falsă calitateconjugări
PronuntieExplicatiito pass somebody off asa da cuiva o falsă indentitateconjugări
PronuntieExplicatiito pass somebody off asa se da dreptconjugări
PronuntieExplicatiito pass somebody off asa-și da o falsă calitateconjugări
PronuntieExplicatiito pass somebody off asa-și da o falsă indentitateconjugări
PronuntieExplicatiito pass somebody off asa prezenta pe cineva dreptconjugări
Contact | Noutăți | Unelte gratuite

Acest site este bazat pe Lexica © 2004-2026 Lucian Velea

www.ro-en.ro trafic.ro